Jaromír Drábek: Dnes začal II. ročník tzv. „Týdne sociálních služeb“ v ČR (Radiožurnál)

Od Jaromír Drábek

V pořadí již II. ročník tzv. „Týdne sociálních služeb“ v ČR dnes odstartoval svou týdenní pouť, během které se veřejnosti představí více jak 400 poskytovatelů sociálních služeb u nás. Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) spolu s˙Asociací poskytovatelů sociálních služeb (APSS) tak chtějí všechny zájemce co nejlépe informovat o této problematice.
Radiožurnál, 4. 10. 2010

Moderátor (Jana Gulda):
Dnes začal Týden sociálních služeb. Ministerstvo práce spolu s˙Asociací poskytovatelů sociálních služeb tak chtějí všechny zájemce co nejlépe informovat o této problematice. Lidé se můžou podívat do azylových domů, denních stacionářů, domovů pro seniory nebo poraden. Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek z˙TOP 09 řekl, kolik zařízení se do akce zapojilo.

Host (Jaromír Drábek, ministr práce a sociálních věcí):
Do toho je zapojeno více než 400 poskytovatelů sociální péče, to znamená když si to přepočítáme průměrně na jeden okres, tak je to několik poskytovatelů v˙každém okrese. V˙každém místě ti poskytovatelé otevírají brány veřejnosti a veřejnost má možnost přímo na místě zjistit, na jaké úrovni jsou ty služby poskytovány, jaká je možnost přístupu k˙těm službám.

Aktuální dění
Design based on Blue Taste Theme created by Jabox